InformacjeNa początku była wielka radość, bo Harry Potter pokonał Voldemorta. Zabił go, uwalniając tym samym świat czarodziejów od terroru. Ale potem zaczęły dziać się dziwne rzeczy. Wybraniec padł na ziemię. Wielu myślało, że to z powodu wycieńczenia, ale kiedy przeniesiono go do szpitala, okazało się, że diagnoza jest bezlitosna. Harry Potter nie miał serca. Według uzdrowicieli został go pozbawiony już wiele miesięcy wcześniej i nie ma szans na przebudzenie, dopóki organ nie wróci na swoje miejsce.

I tak oto rozpoczyna się historia Ginny Weasley, która zrobi wszystko, aby jej ukochany mógł do niej wrócić. Dziewczyna przeszukuje najważniejsze dla młodego Pottera miejsca, jednak nie spodziewa się, że wyprawa będzie tak trudna, a los postawi przed nią tyle kłopotów i... innego mężczyznę, który po śmierci żony nie może zaznać spokoju. 

Od autorki:

Fabuła opowiadania wzorowana jest na baśni napisanej przez panią Rowling – Włochate serce czarodzieja, która została zamieszczona w wydanych w 2007/08 Baśniach Barda Beedle'a. Zdaję sobie sprawę, że wiele wątków jest przesadzonych i nieprawdopodobnych nawet w świecie czarodziejów, ale wierzę w Waszą wyobraźnię. Treść nie zawsze należy odczytywać dosłownie!

4 komentarze:

 1. Super zwiastun, naprawdę fajnie wykonany + ładna piosenka :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dziękuję bardzo :) tak, ta piosenka jest genialna i nawet się zdziwiłam, ze tak dobrze się wpasowała :)

   Usuń
 2. Jeju wymiękam, ten zwiastun jest taki cudowny. I jeszcze moja ukochana Lea, no rozpływam się. Chcę więcej!

  OdpowiedzUsuń
 3. super wymyślone, powodzenia :))

  OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy